Proglod Progold

Spotkania praktyków, czyli Dni Serwisowe w Centrach Dekoral Professional

Spotkania praktyków, czyli Dni Serwisowe w Centrach Dekoral Professional

Spotkania praktyków, czyli Dni Serwisowe w Centrach Dekoral Professional

Spotkania praktyków, czyli Dni Serwisowe w Centrach Dekoral Professional

Sieci sklepów Centrum Dekoral Professional na co dzień zaopatrują profesjonalistów z branży remontowo-budowlanej w tysiące produktów, które zapewnią im efektywną pracę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fachowców, marka PPG została inicjatorem cyklu wydarzeń w postaci Dni Serwisowych będących okazją do zasięgnięcia porad ekspertów Akademii Technicznej PPG, skorzystania z atrakcyjnych rabatów i bonusów, jak również do bezpłatnego przeserwisowania maszyn firm Graco i Flex, których przedstawiciele obecni na spotkaniach dokonywali prezentacji i pokazów urządzeń.

Szeroki asortyment, wysoka jakość, kompleksowość oraz wsparcie ze strony pracowników sieci Centrum Dekoral Professional zachęca do zakupów szerokie grono fachowców oraz indywidualnych klientów. Zorganizowane dla nich Dni Serwisowe mają na celu przybliżenie najnowszych technologii oraz ciekawych rozwiązań z branży, jak również zaprezentowanie kluczowych kategorii produktowych z portfolio marek Sigma Coatings, Dekoral Professional oraz ProGold. Podczas tego typu spotkań profesjonaliści mogą liczyć na pełne wsparcie i doradztwo ze strony obsługi Centrum, jak i ekspertów Akademii Technicznej PPG, którzy poprzez prezentacje produktowe dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas spotkań duży nacisk kładziony jest na merytorykę, praktyczne zadania i rozwiązywanie realnych problemów mających miejsce w codziennej pracy branży.

Posiadacze sprzętu Graco i Flex mają jeszcze jeden dodatkowy powód, aby wybrać się na Dzień Serwisowy do CDP – jest to bowiem szansa na skorzystanie z bezpłatnego serwisu maszyn oraz zaczerpnięcie wiedzy od ekspertów w zakresie malowania natryskowego agregatem hydrodynamicznym.

Do tej pory z dni ze specjalnymi atrakcjami i promocjami skorzystali profesjonalni malarze i członkowie ekip remontowo-budowalnych z Białegostoku, Zielonej Góry, Lublina, Radomia, Krakowa, Bytomia, Płocka, Kalisza, Łodzi i Warszawy. W związku z dużym zainteresowaniem już na jesieni ruszy kolejna odsłona Dni Serwisowych, w dodatkowych 11 lokalizacjach. Terminy i adresy można śledzić za pośrednictwem profilu Profesjonalnego Wykonawcy: www.facebook.com/profesjonalny.wykonawca/.