Proglod Progold

18-stka sieci sklepów Centrum Dekoral Professional

18-stka sieci sklepów Centrum Dekoral Professional

18-stka sieci sklepów Centrum Dekoral Professional

18-stka sieci sklepów Centrum Dekoral Professional

Centrum Dekoral Professional to sieć sklepów z kompleksową ofertą produktów marek dedykowanych profesjonalnym wykonawcom i firmom budowalnym. Jedną z marek jest ProGOLD, która jest dostępna w całej sieci jako kompleksowy i komplementarny partner pozostałych marek, takich jak Dekoral Professional czy Sigma Coatings. We wrześniu 2001 roku pod szyldem Centrum Dekoracyjne Dekoral został otwarty we Wrocławiu pierwszy sklep, który jest czynny do dziś. Aktualnie sieć liczy 49 sklepów własnościowych i w tym roku obchodziła swoje 18-ste urodziny! Co złożyło się na sukces i dynamiczny rozwój sieci sklepów?

Przeprowadzona kilka lat temu przez markę PPG głęboka analiza potrzeb i zmieniającego się rynku konsumenckiego wykazała zapotrzebowanie na kompleksową ofertę dedykowaną fachowcom. Tak powstał pomysł na sieć sklepów dla profesjonalnych wykonawców i firm budowlanych. Najwyższej jakości produkty, profesjonalne narzędzia i fachowa wiedza pracowników składają się na wysoką jakość usług oferowanych przez sieć sklepów Centrum Dekoral Professional.

Historia sieci rozpoczęła się 18 lat temu, gdy we Wrocławiu powstał pierwszy własnościowy punkt pod nazwą Centrum Dekoracyjne Dekoral. Aktualnie sieć liczy 49 sklepów własnych i 1 franczyzowy. Dzięki pracownikom fachowo przeszkolonym w zakresie doradztwa produktowego i systemowego, a także wsparciu ekspertów Akademii Technicznej oraz Menedżerów Kategorii, CDP odpowiada na problemy i potrzeby każdego wykonawcy. Pozytywne sygnały od zadowolonych klientów potwierdzają profesjonalizm oferowanych usług w sieciach sklepów Centrum Dekoral Professioanl. W ramach rozwoju powstał także prężnie działający Klub Dekoral Professioanl, który skupia najbardziej lojalnych kupujących.

Dodatkowo, co roku ponad 200 pracowników sieci Centrum Dekoral Professional bierze udział we wspólnym spotkaniu, które jest okazją do integracji, ale także wymiany doświadczeń. Przypadający na 2019 rok jubileusz brandu był także okazją nie tylko do świętowania, ale i docenienia wkładu kadry pracującej w sieci co najmniej 15 lat. Jest to kolejny dowód na to, że bycie specjalistą w swoim fachu to nie tylko praca, ale i satysfakcja.